Merhaba

Pegas Soft

Yazılım çözüm partneriniz

Hakkımızda!

Pegas Soft, özel yazılım, web tasarımı, e-ticaret projesi, kurumsal kimlik, grafik tasarım çalışması ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile özel web projeleri ile hizmet veren profesyonel bir Bilgi Teknolojileri firmasıdır.

Pegas Soft, müşterilerimizin ticari pozisyonlarını teknoloji dünyasına taşıyor, prestij kazanması ve kazancı arttırması için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Çalışmalarını kolaylaştırmak, hızlandırmak ve büyütmek isteyen kişilere yazılım, web tasarımı, mobil uygulama ve sosyal medya alanlarında hizmet veriyoruz.

Müşteri odaklı çalışmalarımızdan tam memnunuyet sağlamaktayız.

Uzman kadromuz ile hayata yeni fikirler getiriyoruz ve çalışmalarımızla hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hizmetlerimizle yaşanılan problemleri en aza indirerek, müşterilerimizin gözünde bir artı kazanıyoruz.

Bİzİmle İletİşİme Geçİn

Biz Ne Yapıyoruz

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME


Web ve Mobil platformlar için özel yazılımlar geliştirmekte ve kolay erişim ve kontrol için özel olarak farklı yazılımları entegre edilmesini sağlamaktayız.


ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Anahtar kelimelerle, web sitenizin Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alması bizim için önemlidir. Arama motorlarında kolay ulaşılmanızı sağlamaktayız.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

Marka değerinizi ve satışlarınızı arttırmak için internet reklamları ile şirketinizin, internet üzerindeki pozisyonunu doğru tanımlanmasını sağlamaktayız.

DANIŞMANLIK


Kurumsal ihtiyaçlara ve bireysel kullanıcılara genel çözümlerin uygun şekilde geliştirilmesini sağlamak, yönetmek, geliştirmek, sonuçlandırmak için danışmanlık hizmetini sağlamaktayız.

 • ÇALIŞMA ALANLARI

 • Arama Motoru Optimizasyonu

  Yerinde düzenlemeler; arama motorlarına siteyi düzenli olarak okumak ve anlamak için uygun yazılımlar geliştirmesini sağlamaktayız. Arama motorları; Herhangi bir sitenin içeriğini kullanıcı deneyimi ile değerlendirir ve yarattığı algoritma deneyimini dikkate almasını sağlamaktayız.

 • Sosyal Medya ve Dijital Platform

  Sosyal medya ve dijital gücün potansiyel kitle tarafında önemli bir etkisi olduğunun farkındayız. Sosyal medya kullanımı ve sosyal medya reklamları, markanızı aktif olarak görmenize ve etkileşimli yönlendirmenize yardımcı olunmasını sağlamaktayız.

 • Web Tasarımı

  Web tasarımı ileri teknolojilerin en önemli yeniliklerinden biridir. İnternet, web tasarımı yoluyla en etkili bilgi ve paylaşım platformlarından biri haline geldi. İnternetin bize sağladığı en önemli avantaj, taşımayı kolaylaştırmak ve size ulaşılmasıdır. Bu nedenle, diğer iletişim ve iletişim platformlarından çok daha etkili ve ucuz olmasını sağlamaktayız.

 • İzleme ve Raporlama Analizi

  Markalar, sosyal medyada kendi kontrollerinin ve takiplerinin dışında kalan olayların farkında olmak istemektedirler. Marka hakkında söylenenlerin ve kullanıcıların sosyal medyayada tutumlarının farkında olmak, bir krizle ve olumsuz bir durumla karşılaştığınızda doğru stratejiyi oluşturmanızı sağlamak için izleme ve raporlama analizi olanaklarını sağlamaktayız.

 • NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

 • Yaratıcı Düşünceler

  Talep ve ihtiyaçlarınızı dinliyor, yeni ve yenilikçi fikirler ve tasarımlar yaratıyoruz.

 • Sizi Önemsiyoruz

  Partnerlerimizin proje analizi / uygulaması sırasında ve destek süreçlerinde önemsiyoruz.

 • Modern Arayüz

  Analizimizde gördüğümüz tüm sorunlara hızlı ve kalıcı çözümleri modern arayüzlerimizle üretiyoruz.

 • Özelleştirilebiliriz

  Tüm çözümlerimiz ihtiyaçlarınız için özelleştirilebilir. Eşsiz ve kişiselleştirilmiş çözümler sunabiliriz.

 • Kullanıcı Dostu

  Ekibimiz tarafından geliştirilen tüm yazılım ve uygulamalar kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Referanslar

10

Proje Çalışması

30

Proje Tamamlandı

3

Alınan Ödüller

99

Mutlu Müşterİler

İletİşİm Formu